מהי כותנה אורגנית?

כותנה אורגנית, הינה כותנה שלא עברה ריסוס או צביעה בכימיקלים מסוכנים, הכותנה רכה, נעימה למגע, סופגת ועמידה לאורך זמן.
כותנה רגילה מגדלים על 3% מהשטחים החקלאיים בעולם אך רבע מחומרי ההדברה בעולם משמשים להדברת כותנה קונבנציונאלית  ועיבודה כרוך בלא פחות מ- 8000 כימיקלים, כותנה רגילה היא אחד הגידולים שצורכי את כמות הרעלים הגדולה ביותר בתהליך הגידול והעיבוד של הבד. חומרים אלו מסוכנים לאדם, (חשודים כגורמים לבעות הורמונאליות, מיני סרטן, פגמים מולדים הפרעות עצביות ומחלות כבד) לבע"ח, ופוגעים במי התהום ובמקווי מים, כולל בע"ח והצמחיה הקשורים אליהם. החקלאות האורגנית תורמת להגנת הסביבה, לשיפור איכות האוויר והמים ולטיוב הקרקע ופוריותה. יש אנשים ובייחוד תינוקות שמפתחים תגובה אלרגית לכותנה. בשנים האחרונות יש עליה משמעותית בצריכה של כותנה אורגנית, הטרנד של מוצרים מכותנה אורגנית בארה"ב, אוסטרליה ובאירופה נמצא בעיצומו, בארץ החלו לפעול מספר חברות. כיום הצרכנים המודעים דורשים בדים שלא פגעו באנשים ובסביבה. 

איך אני מבצעת הזמנה?

הזמנה ניתן לבצע: דרך האתר, דרך הטלפון, ע"י שליחת מייל, או להגיע אלי לכמון שבגליל
אני שולחת חבילות בארץ ולחו"ל, המשלוחים מתבצעים מדי יום, עלות משלוח בדואר רשום: 20 ש"ח בדואר שליחים: 48 ש"ח
התשלום בצ'קים/ באשראי מאובטח/ paypal /בהעברה / הפקדה לחשבון.
אשמח לייעץ לכן בשיחה טלפונית, במייל או במפגש פנים מול פנים. 
כמו כן יש באתר רשימת נקודות מכירה שפזורות בכל הארץ.
לייעוץ והזמנות 0522802900 או במייל cottna@gmail.com
אלונה

למה להשתמש בתחבושות רב פעמיות מכותנה אורגנית?

תחבושות רב פעמיות הן תחבושות העשויות מבד כותנה אורגני , ומיועדות לשימוש חוזר לאחר כביסה.
לתחבושות בד מכותנה אורגנית יתרונות רבים: הן נעימות, אקולוגיות, ידידותיות לסביבה, בריאות יותר, חסכוניות, בעלות גזרה שמסייעת בניקוי וייבוש מהיר ויעיל, ובנוסף נשים המשתמשות בתחבושות בד מדווחות על שינוי בגישה כלפי הווסת והנשיות שלהן.
עם יתרונות התחבושות הרב פעמיות מכותנה אורגנית נמנות התכונות הבאות:
הן נעימות יותר,  נושמות יותר: תחבושות בד נעימות למגע, תחושה רכה לעומת החומרים שמהם מיוצרות התחבושות התעשייתיות, התחבושת עצמה עשויה בד כותנה נושם ,אינה אטומה בדבק אלא מתחברת לתחתון בלחצניות כך שפריחות , דלקות , גרודים וריח רע נמנעים.
הן אקולוגיות / ידידותיות לסביבה:  בארה"ב בלבד מושלכים מעל 20 מיליארד תחבושות וטמפונים חד פעמיים בשנה (יותר מחיתולים חד פעמיים) כאשר חלק גדול מהם מגיע לים דרך מערכות הביוב.
מעבר לכך בתהליך היצור של התחבושות והטמפונים נפלטים למי השופכין, לנחלים ולים רעלים וכימיקלים שונים.
במעבר לשימוש בתחבושות בד אנו עוזרות לשמור על העולם שלנו מזיהום, מהצטברות פסולת ומבזבוז חומרי גלם מתכלים.
הן בריאות יותר: יש נשים שעברו לתחבושות בד מדווחות על הפסקת תופעות כמו: דלקות בנרתיק, ובדרכי המין והשתן, הפסקת פטריות חוזרות ונשנות, ריח רע גירודים ועוד.
בגידול הכותנה  המשמשת לייצור תחבושות חד פעמיות משתמשים בחומרי הדברה רעילים ובכימיקלים (רבע מחומרי ההדברה בעולם משמשים להדברת כותנה קונבנציונאלית  ועיבודה כרוך בלא פחות מ- 8000 כימיקלים), לתחבושות מוסיפים גם בשמים.
מידע נוסף על הסכנות שבשימוש במוצרים התעשייתיים ניתן לקרוא באינטרנט ובספרים. בנוסף הדבק שנצמד לתחתונים והשכבה התחתונה של התחבושת אוטמים  את המקום המזיע ביותר בגוף האישה.
היום יותר ויותר רופאים, גניקולוגים, הומאופטים, ורופאים סיניים ממליצים להימנע ככל האפשר משימוש בתחבושות תעשייתיות ולעבור להשתמש במוצרי בד.
ספיגה: לתחבושות הבד מכותנה אורגנית יכולת ספיגה גבוהה מאוד, מתאימות גם לנשים עם דימום כבד ולאחר לידה.
התחבושות מכותנה אורגנית מיוצרות מבד שלא עבר ריסוס צביעה בכימיקלים, או הלבנה ולכן כושר הספיגה שלהן הוא רב.
ריח: עם המעבר לשימוש בתחבושות בד מכותנה אורגנית נשים מופתעות מכך שלדם יש ריח עדין והוא אינו מסריח כפי שהן מכירות מהתחבושות והטמפונים התעשייתיים.
הדם בתחבושות החד פעמיות מריח רע בגלל ההתחמצנות של הדם עם החומרים שמהם עשויה התחבושות והדבק שבתחבושת האוטם את המקום.
וכמובן, שהן חסכוניות יותר, וב ה ר ב ה :תחבושות רב פעמיות מכותנה אורגנית טובות לשימוש חוזר בן כמה שנים אחת הסיבות לכך היא שהכותנה לא עברה ריסוס וצביעה.
רכישה חד פעמית אינה יקרה, וההשקעה משתלמת וחוזרת לאחר כמה חודשים. לעומת רכישה חודשית של מוצרים חד פעמיים, לאורך כל זמן פוריות האישה, כ – 30 שנה.
ואת אף פעם לא נשארת בלי ...: כמעט כל אישה מכירה את המצב של לקבל ווסת ואין בבית תחבושות וטמפונים. כשתחבושות הבד מכותנה אורגנית מקופלות בארון את אף פעם לא נשארת בלי...
לייעוץ והזמנות 0522802900 או במייל cottna@gmail.com
אלונה

איך משתמשים בתחבושות ?

תחבושות לשימוש יומיומי, נסגרות על התחתון באמצעות לחצניות, שעשויות מניקל פרי, בתום השימוש מכבסים במכונת כביסה, כמו שמכבסים תחתונים.
תחבושות לווסת, לתחבושת 2 חלקים: חלק אחד המתחבר את התחתונים בכנפיים רחבות למניעת הכתמה, חלק שני הינה ביטנה המתקפלת ל4, ובכך מעניקה תחושת ניקיון, כאשר צד אחד רווי ניתן לקפלו לצד הפנימי, ההרפידה המתקפלת הינה החלק שבה במגע עם הגוף,
לאחר השימוש יש להשרות במים קרים ולכבס במכונת כביסה. (הוראות כביסה מגיע יחד עם התחבושות, ובראש העמוד)
לייעוץ והזמנות : 0522802900 או במייל cottna@gmail.com
אלונה

כמה תחבושות ומאיזה סוג אני צריכה להזמין?

תחבושות לווסת: נשים משתמשות ב 6-12 תחבושות לווסת, מספר התחבושות תלוי בתדירות ההחלפה של התחבושות, משך הדימום, עוצמת הדימום, והרגלי הכביסה.
התחבושות מגיעות בשתי גדלים / רמות ספיגה: תחבושת רגילה ותחבושת גדולה,
תחבושות ווסת רגילות מתאימות לדימום רגיל, ליום, ולנשים עם מבנה גוף רזה.
התחבושות הגדולות מתאימות לדימום כבד, ללילה ולנשים עם מבנה גוף גדול.
תחבושות יומיומיות: נשים משתמשות ב 6-12 תחבושות יומיומיות, מספר התחבושות תלוי בתדירות ההחלפה של התחבושות והרגלי הכביסה.
תחבושת יומיומית דקה מתאימה לשימוש יומיומי, תחבושת יומיומית עבה מומלצת גם ליום הראשון והאחרון של הווסת, לימים של ביוץ (כשיש יותר הפרשות), ולימים חמים כשנמצאים בחוץ.
*אשמח לייעץ לכן באופן אישי, על הכמות וסוג התחבושות, ולהתאים לכן את החבילה שמתאימה לצרכים שלך,
*התחבושות מתאימות לרוב הנשים, אני מייצרת גם תחבושות בהתאמה אישית ללא עלות נוספת.
לייעוץ והזמנות 0522802900 או במייל cottna@gmail.com
אלונה

איך מכבסים?

יש לכבס את המוצרים לפני השימוש הראשון על מנת להגביר את יכולת הספיגה של הבד.
מומלץ לכבס בטמפ' של עד 40 מעלות, ולייבש בתלייה בשמש.  
מומלץ להשתמש בדטרגנט ידידותי לסביבה, ניתן להשיג בבתי טבע.
*תחבושות יומיומיות ולדליפת שתן בתום השימוש, מכבסים במכונת כביסה כפי  שמכבסים תחתונים, (שימי לב להוראות למעלה).

* תחבושות לווסת ולאחר לידה בתום השימוש יש להשרות במים קרים לכמה שעות, לסחוט ולכבס במכונת כביסה עם יתר הכביסה. הדם מכיל חלבונים, והחלבונים מתפרקים במים קרים בקלות.

במקרה שנשאר כתם על התחבושת, יש להשרות שוב במים קרים לכבס ולייבש בשמש, ניתן גם להשתמש במסיר כתמים, מומלץ להשתמש במסיר כתמים אקולוגי של "אקוור" עם מברשת בקצה, המוצר אינו יקר, 

ניתן להשיג בחנויות טבע. 

התחבושת מגיעה ב 2 חלקים, כולל ביטנה שנפתחת, ולכן היא קלה מאוד לניקוי ולייבוש.
* נשים רבות נרתעות בהתחלה מההתעסקות עם הדם והכביסה, אך לאחר שהן מתנסות בתחבושות הן נוכחות לדעת שההתעסקות עם הכביסה היא לא יותר מחמש דקות בחודש.
הערה:
מכיוון שהמוצר עשוי 100% כותנה, כביסה בטמפ' גבוהה/ייבוש במייבש עלולים לכווץ את המוצר, ולקצר את אורך חייו.
לייעוץ ושאלות נוספות 0522802900 או במייל cottna@gmail.com
אלונה

מדיניות רכישה
1. השימוש במידע המוצג באתר כותנה ובמוצרים הנמכרים בו הוא על אחריותך בלבד, ואין כותנה ו/או אלונה אחראית לכל נזק שייגרם לך בעקבות שימוש במוצרים או במידע.
2. החזרות: ניתן להחזיר מוצרים שלא כובסו ולא נעשה בהם שימוש, את המוצרים יש לשלוח חזרה בדואר תוך 5 ימי עסקים ממועד קבלת המוצר, ההחזרה תתבצע בדואר ל: כותנה, ת.ד. 69 כמון 2011200 או ישירות לכותנה בכמון.
כשהמוצרים יגיעו נזכה אתכם על המוצרים פחות 5% עמלת ביטול על פי חוק, עלויות המשלוחים חלות על הלקוחה.
מעל 5 ימי עסקים להחזרת המוצר, יינתן זיכוי בשווי הקנייה לרכישה באתר, הזיכוי לא כולל את עלות המשלוח ו5% עמלת ביטול על פי חוק.
החלפות: ניתן להחליף מוצרים בתנאי שלא עברו כיבוס או שימוש והם במצב שקיבלת אותו, אשמח לייעץ ולהתאים לך מוצר לצרכיך.
תחתונים: על פי הנחיות משרד הבריאות לא ניתן להחליף או להחזיר תחתונים, אנא בצעי את הבדיקות והמדידות לפני הרכישה.
3. אחריות: אנו מקפידים על כל שלבי היצור, אם קיבלת מוצר פגום , אנו מתחייבים לשלוח לך מוצר חדש ברגע שיגיע ממך בדואר.
4. שרות: אשמח לעמוד לרשותכן ולענות על כל שאלה לפני ואחרי הקנייה , אלונה 0522802900
5. איסוף מידע
אנחנו אוספים ממך מידע כאשר אתה נרשם לאתר שלנו, מתחבר לחשבון שלך, מבצע רכישה, משתתף בתחרות, ו/או כאשר אתה מתנתק מהחשבון. המידע שנאסף כולל את שמך, כתובת האימייל, מספר הטלפון ו/או פרטי כרטיס אשראי.
בנוסף, אנחנו מקבלים ושומרים באופן אוטומטי מידע מהמחשב ומהדפדפן שלך, כולל כתובת ה-IP שלך, מאפייני התוכנה והחומרה, ופרטי העמוד שבו ביקשת לצפו.
שימוש במידע
כל מידע שאנחנו אוספים ממך עשוי לשמש כדי:
להתאים באופן אישי את החוויה שלך ולהגיב לצרכים האישיים שלך
לספק תוכן שיווקי מותאם אישית
לשפר את האתר שלנו
לשפר את שירות הלקוחות ואת צרכי התמיכה שלך
ליצור אתך קשר באמצעות אימייל
לנהל תחרות, מבצע, או סקר
6. פרטיות מסחר אלקטרוני
אנחנו הבעלים הבלעדיים של המידע שנאסף באתר. המידע על פיו ניתן לזהותך לא יימכר, יוחלף, יועבר, או יינתן לאף חברה אחרת בשל כל סיבה שהיא ללא הסכמתך, מלבד מידע הכרחי להשלמת בקשה ו/או עסקה, כגון משלוח הזמנה.
העברת מידע לצד שלישי
אנחנו לא מוכרים, סוחרים, או מעבירים בכל דרך שהיא לגופים חיצוניים את המידע המאפשר זיהוי אישי שלך. תנאי זה לא כולל חברות צד שלישי מוסמכות שמסייעות לנו בתפעול אתר האינטרנט שלנו או בביצוע העסקים שלנו, כל עוד החברות הנ"ל מתחייבות לשמור על סודיות המידע הזה.
אנחנו מאמינים ששיתוף מידע הוא הכרחי על מנת לחקור, למנוע או לפעול בקשר לפעילויות משפטיות, חשד להונאה, מצבים הכוללים איומים אפשריים לביטחונו האישי של כל אדם, הפרות תנאי השימוש שלנו, או כפי שנדרש על פי חוק.
מידע שאינו אישי, עם זאת, עשוי להינתן לגופים חיצוניים למטרות שיווק, פרסום ושימושים אחרים.
7. אבטחת מידע
אנחנו מיישמים מגוון אמצעי אבטחה כדי לשמור על בטיחות המידע האישי שלך. אנחנו משתמשים בהצפנה משוכללת כדי להגן על מידע רגיש שמועבר ברשת. אתר זה גם מגן על המידע שלך במצב לא מקוון. רק עובדים שצריכים לבצע עבודה מסוימת (למשל, ניהול חשבונות או שירות לקוחות) מקבלים גישה למידע המאפשר זיהוי אישי. המחשבים/שרתים המשמשים לאחסון מידע המאפשר זיהוי אישי נשמרים בסביבה מאובטחת.
האם אנו משתמשים בקבצי קוקי?
כן. קבצי הקוקי שלנו משפרים את הגישה לאתר שלנו ומזהים מבקרים חוזרים. יתר על כן, קבצי הקוקי שלנו משפרים את חוויית המשתמש על ידי מעקב והתמקדות בתחומי העניין שלה/שלו. השימוש בקבצי קוקי, עם זאת, לא מקושר באף צורה למידע כלשהו באתר שלנו המאפשר זיהוי אישי.
8. הסרה מרשימת תפוצה
אנחנו משתמשים בכתובת האימייל שסיפקת כדי לשלוח לך מידע ועדכונים הנוגעים להזמנה שלך, חדשות חברה מזדמנות, מידע על מוצרים קשורים וכד'. אם בשלב כלשהו תעדיף להסיר את עצמך מרשימת התפוצה, על מנת שלא לקבל אימיילים בעתיד, אנחנו מצרפים הוראות מפורטות להסרה מרשימת התפוצה בתחתית כל אימייל.
הסכמה
9. באמצעות שימוש באתר שלנו, אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו.

חבילות נשלחות מדי יום ב 9:00 בבוקר , דואר רשום מגיע תוך כמה ימים, דואר שליחים תוך 24-48 שעות
המשלוח נעשה באמצעות דואר ישראל, יתכנו עיכובים, ניתן ליצור קשר לקבלת מספר חבילה למעקב

החזרות: ניתן להחזיר מוצרים שלא כובסו ולא נעשה בהם שימוש, את המוצרים יש לשלוח חזרה בדואר תוך 5 ימי עסקים ממועד קבלת המוצר, ההחזרה תתבצע בדואר ל: כותנה, ת.ד. 69 כמון 2011200 או ישירות לכותנה בכמון.
כשהמוצרים יגיעו נזכה אתכם על המוצרים פחות 5% עמלת ביטול על פי חוק, עלויות המשלוחים חלות על הלקוחה.
מעל 5 ימי עסקים להחזרת המוצר, יינתן זיכוי בשווי הקנייה לרכישה באתר, הזיכוי לא כולל את עלות המשלוח ו5% עמלת ביטול על פי חוק.
החלפות: ניתן להחליף מוצרים בתנאי שלא עברו כיבוס או שימוש והם במצב שקיבלת אותו, אשמח לייעץ ולהתאים לך מוצר לצרכיך.
תחתונים: על פי הנחיות משרד הבריאות לא ניתן להחליף או להחזיר תחתונים, אנא בצעי את הבדיקות והמדידות לפני הרכישה.

Contact Us

כותנה
Address: המצפור, ת.ד. 69 כמון 2011200
Phone: 073-7783022
Terms of Purchase
x

#{title}

#{text}

#{price}